WILiŚ ADVENTURE 2023 sprawozdanie 6, bonusowe | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-10-25

WILiŚ ADVENTURE 2023 sprawozdanie 6, bonusowe

Tytus w Brazylii
Nasz człowiek, student budownictwa na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska, zwycięzca konkursu WILiŚ ADVENTURE 2023, pan Tytus Chmielewski jest już z powrotem w Polsce. Jednak to na co wszyscy czekali, czyli sprawozdanie z Rio de Janeiro zostawiliśmy na koniec.

Po dotarciu szczęśliwie do Rio de Janeiro, Tytus został serdecznie przyjęty przez dwie kochane panie, które okazały się niezastąpionymi przewodniczkami i opiekunkami. Ich wsparcie i życzliwość sprawiły, że Tytus czuł się jak w domu, co uczyniło jego pobyt w Rio wyjątkowym.

Rio de Janeiro okazało się miastem znacznie mniej przerażającym, niż przedstawiali mu je mieszkańcy innych części Brazylii. Wystarczyło, że Tytus był czujny i unikał niebezpiecznych rejonów, aby cieszyć się urokami tego uroczego miejsca. Spacery po słynnych plażach Copacabana i Ipanema otwierały przed nim nowy świat radości i beztroskiego uroku.

Widok z pomnika Chrystusa na szczycie Corcovado wciąż pozostaje w pamięci Tytusa jako jeden z najbardziej zapadających w pamięć momentów. Podczas zwiedzania Rio Tytus odkrywał tajemnice i magię miasta które okazało się bez wątpienia najpiękniejszym miastem, jakie Tytus miał przyjemność odwiedzić. To miejsce, w którym natura, kultura i historia tworzą niepowtarzalną mieszankę, pozostawiając w sercu Tytusa niezapomniane wspomnienia i uczucia pełne piękna i emocji.

Tytusa możecie śledzić cały czas na jego Instagramie.