Erasmus+ Days | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Erasmus+ Days

3 - 8 Grudzień 2021

Drogi studencie! Marzysz o podróżach? Chcesz poznawać nowych ludzi i miejsca nie tylko podczas wakacyjnych wojaży? Zapraszamy do wzięcia udziału w „Erasmus+ Days”.

W ramach „Erasmus+ Days” odbędą się dwa spotkania:

• „Co nowego w programie Erasmus+? Moja Erasmusowa przygoda” - 3 grudnia (piątek), godz.13:00. Wydarzenie online w języku polskim (link do spotkania). W programie spotkanie ze studentką, która obecnie przebywa na wymianie w Portugalii.
  • ,,Rozpocznij przygodę z Erasmus+, czyli studia i staże dla studentów’’ - 8 grudnia (środa), godz.15:00. W programie relacje z wyjazdów oraz prezentacja uczelni partnerskich. Spotkania w języku polskim i angielskim w sali 300 GG.

Wyjedź na wymianę studencką i zrealizuj swoje marzenia. Odwiedź nas 3.12.2021 r. oraz 08.12.2021 r. i dowiedz się jakie to proste.

Wydarzenie jest organizowane przez Biuro Współpracy i Promocji WILiŚ. ​​​Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/events/1111484619657459/?ref=newsfeed