Wakacyjny staż 2024 | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-03-29

Wakacyjny staż 2024

WS animacja
„Wakacyjny staż” to projekt realizowany przez miasto Gdańsk we współpracy z przedsiębiorcami, którzy poszukują stażystów i zainteresowani są ufundowaniem miejsc stażowych dla uczestników projektu.

Cele projektu to:

• Umożliwienie studentom i absolwentom studiów wyższych zdobycia praktyki zawodowej ułatwiającej znalezienie w przyszłości pierwszej pracy.
  • Ułatwienie firmom, organizacjom pozarządowym i innym instytucjom zatrudnienia stażystów w okresie od lipca do września (włącznie) 2024 r.

Fundatorami staży mogą być firmy, organizacje pozarządowe i inne instytucje, które zobowiążą się do przyjęcia stażysty na co najmniej miesiąc w okresie od 1 lipca do 30 września 2024 r. oraz do wypłaty stażyście wynagrodzenia w kwocie minimalnej 2900 zł brutto za miesiąc stażu. Politechnika Gdańska jest jednym z fundatorów staży.

Od początku kwietnia przyjmowane będą zgłoszenia uczestników na stronie projektu www.wakacyjnystaz.pl

Więcej informacji na stronie:

Fundatorzy staży: