Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr. Dawida Potrykusa | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-02-15

Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr. Dawida Potrykusa

Gmach Główny PG

Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr. Dawida Potrykusa, która odbędzie się w dniu 3 marca 2023 roku o godz. 10:00 w Gmachu Głównym (sala 155) Politechniki Gdańskiej przy ul. Narutowicza 11/12.

Temat rozprawy:
„Znaczenie wód podziemnych w dopływie zanieczyszczeń pochodzenia rolniczego do Zatoki Puckiej”
(„Significance of groundwater on agricultural pollutants discharge to the Bay of Puck”)

Promotor: dr hab. Małgorzata Pruszkowska-Caceres, prof. PG

Recenzenci:
dr hab. Przemysław Bukowski, prof. GIG;
Główny Instytut Górnictwa w Katowicach

dr hab. Krzysztof Dragon, prof. UAM
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Z rozprawą doktorską i opiniami Recenzentów można zapoznać się w czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej. Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje dostępne są również na stronie Wydziału w zakładce doktoraty.