Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr. inż. Andam Mustafa | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-06-20

Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr. inż. Andam Mustafa

Gmach Główny PG

Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr. inż. Andam Mustafa, która odbędzie się w dniu 3 lipca 2023 roku o godz. 10:00 w Gmachu Głównym (sala 155) Politechniki Gdańskiej przy ul. Narutowicza 11/12.

Temat rozprawy:
„Urban flash flood hazard identification and assessment applying geospatial techniques and hydrodynamic modeling; Erbil city case study, Kurdistan Region of Iraq”
(„Identyfikacja i ocena zagrożenia powodziami błyskawicznymi w miastach z wykorzystaniem technik geoprzestrzennych i modelowania hydrodynamicznego; Studium przypadku miasta Erbil, Region Kurdystanu w Iraku”)
Promotor:
dr hab. inż. Michał Szydłowski, prof. PG

Recenzenci:
prof. dr hab. Roman Cieśliński, Uniwersytet Gdański
dr hab. Artur Magnuszewski, prof. UW, Uniwersytet Warszawski
Prof. Dr. Yaseen Mustafa, University of Zakho, Irak

Rozprawa doktorska oraz recenzje zostały udostępnione:
- na stronie Wydziału w zakładce: Nauka/Rady Dyscyplin/RD IŚGiE/Doktoraty lub pod linkiem:
wilis.pg.edu.pl/nauka/rady-dyscyplin/rada-dyscypliny-inzynieria-srodowiska-gornictwo-i-energetyka/doktoraty
- na stronie BIP PG:
- na stronie POLON: radon.nauka.gov.pl/dane/postepowania-awansowe

Z rozprawą doktorską i opiniami Recenzentów można zapoznać się również w czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej.