Studiuj na WILiŚ! | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-05-23

Studiuj na WILiŚ!

baner rekrutacja
Trwa rekrutacja na studia w roku akademickim 2022/2023 na Politechnice Gdańskiej. Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska proponuje studia na kierunkach: Budownictwo, Transport, Geodezja i kartografia oraz Inżynieria środowiska. Oferta obejmuje studia I-go i II-go stopnia. Ponadto uruchomiona została rekrutacja na studia podyplomowe.
Informacje o rekrutacji na Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska PG

35 kierunków na 8 wydziałach i prawie 5 tysięcy miejsc przygotowano dla kandydatów na studia na Politechnice Gdańskiej. Właśnie rozpoczęła się elektroniczna rekrutacja na studia I stopnia na rok akademicki 2022/2023.
Lista kierunków studiów I-go i II-go stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym znajduje się pod linkiem, zaś wszystkie informacje dotyczące rekrutacji na WILiŚ znajdują się TU. O kierunkach, o Wydziale, o tym, co robi się na laboratoriach, i jaką pracę można dostać po ukończeniu jednego z kierunków na WILiŚ opowiadają Asia, Michał, Alicja i Dominika. Film dostępny pod linkiem.

WILiŚ otworzył nabór na kolejną edycję studiów podyplomowych  "Zarządzanie projektami budowlanymi"

Pod poniższymi linkami znajdują się wszystkie informacje dotyczące studiów:

Oferta studiów podyplomowych
Folder informacyjny

Oferta Szkoły Doktorskiej

Do 30 maja trwa rekrutacja do Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej. W tegorocznej ofercie jest aż 13 dyscyplin, w tym po raz pierwszy inżynieria biomedyczna. Link do strony Szkoły Doktorskiej: Szkoły doktorskie | Politechnika Gdańska

Rekrutacja dla studentów zagranicznych

Od 16 maja cudzoziemcy zainteresowani studiami w języku polskim lub angielskim na Politechnice Gdańskiej mogą wziąć udział w rekrutacji na semestr zimowy 2022/2023. Obecnie na PG studiuje ponad 1000 studentów zagranicznych z niemal 80 krajów. Dołącz do tej społeczności, więcej informacji pod linkiem: https://pg.edu.pl/aktualnosci/2022-05/trwa-rekrutacja-dla-studentow-zagranicznych.