Katedra Geodezji pozyskała środki na modernizację infrastruktury dydaktycznej, służącej nowoczesnej edukacji studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia. | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-12-21

GDAŃSK_TECH_CORE_EDU_FACILITIES

W ramach naboru w programie Gdańsk Tech Core Edu Facilities, który obejmuje realizację zadań w zakresie efektywnego wykorzystania posiadanej i planowanej kluczowej infrastruktury badawczej, dofinansowanie otrzymały wszystkie dwadzieścia cztery złożone wnioski - łącznie ponad cztery miliony złotych.

Link do pełnej treści aktualności i wyników konkursu dostępne na stronie Politechniki Gdańskiej - TUTAJ.

1 wyświetlenie