dr inż. Jakub Szulwic członkiem zarządu PTFiT | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-12-05

dr inż. Jakub Szulwic członkiem zarządu PTFiT

Zebranie_PTFiT

W dniu 29 listopada 2022 r. w siedzibie Stowarzyszenia Geodetów Polskich przy ul. Czackiego w Warszawie odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Polskiego Towarzystwa Fotogrametrii i Teledetekcji.

Głosami osób zebranych na sali oraz uczestniczących w zebraniu w formie on-line wybrano nowy skład Zarządu Towarzystwa na lata 2022-2026. W nowo wybranym składzie znalazł się dr inż. Jakub Szulwic, pracownik Katedry Geodezji, Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska, Politechniki Gdańskiej.

Aktualny skład Zarządu PTFiT (Polskiego Towarzystwa Fotogrametrii i Teledetekcji) można znaleźć tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu, znajdującego się na stronie SGP(Stowarzyszenia Geodetów Polskich): https://sgp.geodezja.org.pl/nowe-wladze-polskiego-towarzystwa-fotogrametrii-i-teledetekcji-wybrane/