Dr inż. Paweł Burdziakowski z Katedry Geodezji otrzymał dofinansowanie na realizację projektu w ramach grantu NEPTUNIUM | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-02-24

NEPTUNIUM

Program Neptunium Enhancing Baltic Region Research Cooperation stanowi element realizacji zadań IDUB, w zakresie podniesienia poziomu jakości działalności naukowej uczelni, w ramach wzmacniania współpracy naukowej z wiodącymi ośrodkami z Regionu Morza Bałtyckiego.

Celem Programu jest wspieranie i lobbowanie propozycji badań naukowych prowadzonych we współpracy z naukowcami z krajów Regionu Morza Bałtyckiego, czyli Danii, Szwecji, Finlandii, Estonii. Łotwy, Litwy lub Niemiec oraz uczestnictwa PG w sieciach lub organizacjach uczelni z Regionu Morza Bałtyckiego.

Dr inż. Paweł Burdziakowski w ramach powyższego grantu otrzymał środki finansowe na realizację projektu pn.: "Nawiązanie współpracy badawczej i badania rozpoznawcze Zamku Giedymina wraz z Górą Zamkową w Wilnie".