10 listopada 2023 odbyło się otwarte zebranie Zarządu Oddziału SGP w Gdańsku | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-11-27

10 listopada 2023 odbyło się otwarte zebranie Zarządu Oddziału SGP w Gdańsku

Otwarte_zebranie_SGP

W dniu 10 listopada 2023 r. na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej odbyło się otwarte zebranie Zarządu Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Gdańsku.

Gospodarzem spotkania była dr inż. Daria Filipiak-Kowszyk, prezes koła SGP Hevelius działającego przy Politechnice Gdańskiej. Zebranie poprowadził Prezes Oddziału SGP w Gdańsku Ryszard Rus.

Spotkanie poprzedzone zostało krótką wycieczką uczestników po Gmachu Głównym PG, którą poprowadziła Pani Kierownik Sekcji Historycznej mgr Barbara Ząbczyk-Chmielewska.

Na początku zebrania głos zabrał Pan Prodziekan ds. kształcenia dr inż. Rafał Ossowski, prof. PG, który wygłosił przed uczestnikami zebrania przemówienie na temat „Ocena programu nauczania na kierunku geodezja i kartografia prowadzonego na PG przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej z dnia 25.05.2023 r.”.

Podczas zebrania omówiono wiele ważnych zagadnień związanych z działalnością Oddziału SGP w Gdańsku, w tym przyjęto nowych członków, wśród których była również studentka kierunku geodezja i kartografia.