Wysokie lokaty zajęte przez Studentki GIK w ogólnopolskim konkursie! | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-02-01

Wysokie lokaty zajęte przez Studentki GIK w ogólnopolskim konkursie!

Najlepsze_prace_dyplom_SGP

Studentki Geodezji i Kartografii z Politechniki Gdańskiej osiągnęły wyjątkowe sukcesy w ogólnopolskim konkursie na najlepsze prace dyplomowe edycji 2022/23!

Serdecznie gratulujemy Monice Bejrowskiej, która zdobyła II miejsce za pracę magisterską na temat "Metoda ekstrakcji linii brzegowej w celu określenia obszaru dopuszczalnych manewrów autonomicznej bezzałogowej platformy pływającej na bazie fuzji sensorycznej obrazów z LiDAR i kamer video".

Równie wielkie gratulacje kierujemy w stronę Agaty Adamczyk, która zajęła ex aequo III miejsce za pracę "Modelowanie BIM w analizie konstrukcji".

To niezwykłe osiągnięcie potwierdza wysoki poziom wiedzy i zaangażowania naszych studentów. Dziękujemy również promotorom, prof. dr. hab. inż. Andrzejowi Statecznemu oraz dr. inż. Pawłowi Tysiącowi, za ich wsparcie i profesjonalne kierowanie pracą naukową.

Jesteśmy z Was dumni!