Za nami uroczyste promocje akademickie 2024! | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-02-29

Za nami uroczyste promocje akademickie 2024!

promocje_akademickie_2024

W środę 28 lutego w Auli PG odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu Politechniki Gdańskiej z okazji promocji akademickich.

Podczas wydarzenia rektor uczelni prof. Krzysztof Wilde przyjął w poczet profesorów Politechniki Gdańskiej naukowców i naukowczynie uczelni, a także uroczyście wręczył promocje na stopnie doktora habilitowanego i doktora oraz nagrody "Dyplom Roku".

Promocje akademickie otrzymało łącznie ponad 100 osób, które swój tytuł lub stopień uzyskały w 2023 roku.

Wśród nich znalazły się również dwie pracowniczki Katedry Geodezji:

• dr inż. Karolina Makowska-Jarosik
    promotor: prof. dr hab. inż. Waldemar Kamiński
    promotor pomocniczy: dr inż. Bartosz Sobczyk
  • dr inż. Emilia Miszewska
    promotorzy:
    dr hab. inż. Maciej Niedostatkiewicz, prof. PG
    dr hab. Radosław Wiśniewski, prof. AEH

Fragment z wręczenia promocji pracowniczkom KG, jak również cały zapis z uroczystości promocji akademickich 2024 znajdziecie na kanale YouTube Politechniki Gdańskiej, link poniżej

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Treść oryginalnego artykułu na stronie PG - TUTAJ