Absolwentki Geodezji i Kartografii odebrały nagrody w ogólnopolskim konkursie na najlepsze prace dyplomowe! | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-03-29

Absolwentki Geodezji i Kartografii odebrały nagrody w ogólnopolskim konkursie na najlepsze prace dyplomowe!

Wręczenie_nagród_najlepsze_prac_dyplom_2022-23_1

Ogromne gratulacje dla Moniki Bejrowskiej i Agaty Adamczyk, absolwentek Geodezji i Kartografii na Politechnice Gdańskiej!


Dumni, chcemy podzielić się fantastycznymi wieściami! W sali NOT w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród w ogólnopolskim konkursie na najlepsze prace dyplomowe (edycja 2022/23). To niezwykłe wydarzenie było okazją do uhonorowania niezwykłych osiągnięć również naszych utalentowanych absolwentek.

Nagrody wręczyli wiceministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Maria Mrówczyńska, Główny Geodeta Kraju pani Alicja Kulka, Prezes Stowarzyszenia Geodetów Polskich i Dziekan Wydziału Geodezji i Kartografii na Politechnice Warszawskiej prof. Janusz Walo oraz Mateusz Maślanka - ESRI Polska.

Monika Bejrowska zdobyła II miejsce za jej wyjątkową pracę magisterską, która nosi tytuł "Metoda ekstrakcji linii brzegowej w celu określenia obszaru dopuszczalnych manewrów autonomicznej bezzałogowej platformy pływającej na bazie fuzji sensorycznej obrazów z LiDAR i kamer video".

Równie gorące gratulacje kierujemy w stronę Agaty Adamczyk, która zajęła ex aequo III miejsce za pracę "Modelowanie BIM w analizie konstrukcji".

Na widowni towarzyszyli im promotor dr inż. Paweł Tysiąc (zastępca kierowniczki Katedry Geodezji) oraz prodziekan ds. badań i rozwoju dr inż. Jakub Szulwic.

Nie możemy zapomnieć o podziękowaniach dla naszych niezastąpionych promotorów, prof. dr hab. inż. Andrzeja Statecznego oraz dr inż. Pawła Tysiąca, za ich nieocenione wsparcie i profesjonalne kierowanie pracą naukową.

To niezwykłe osiągnięcie potwierdza wysoki poziom wiedzy i zaangażowania naszych absolwentek i absolwentów.

Jesteśmy z Was ogromnie dumni!

20 wyświetleń