Katedra Geodezji organizatorem XI edycji Ogólnopolskiej Konferencji GIS W NAUCE | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-06-25

Katedra Geodezji organizatorem XI edycji Ogólnopolskiej Konferencji GIS W NAUCE

Konferencja_GIS_W_NAUCE

Gorąco zapraszamy na XI edycję Ogólnopolskiej Konferencji "GIS W NAUCE", która odbędzie się 26-27 września 2024 roku na Politechnice Gdańskiej!

GIS W NAUCE to wyjątkowe wydarzenie, organizowane w tym roku przez Nas - Katedrę Geodezji Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska.

Wydarzenie to nie mogłoby się odbyć bez pomocy naszego partnera głównego - Esri Polska!

GIS W NAUCE to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i wiedzy w zakresie Systemów Informacji Geograficznej.

Zapraszamy wszystkich badaczy, zarówno doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją naukową przygodę.

Nie przegapcie okazji! Zapisy trwają tylko do końca czerwca!

Więcej informacji na stronie wydarzenia