Szukamy inspiracji dydaktycznych | Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-06-13

Szukamy inspiracji dydaktycznych

Ideatorium_2024

Jednym z takich miejsc jest czerwcowa konferencja Ideatorium 2024 (7 - 8 Czerwiec 2024), która odbyła się  na Politechnice Gdańskiej.

Byliśmy tam. Ideatorium jest platformą wymiany doświadczeń i inspiracji w edukacji akademickiej. Uczestniczą w niej osoby zajmujące się innowacyjnością w edukacji na poziomie akademickim. Jest to też forum do dzielenia się pomysłami (prezentacje, postery) oraz wymiany myśli na temat współczesnej sytuacji w edukacji na uczelniach wyższych, strategii i kierunków w jakim zmiany w edukacji powinny zmierzać. To miejsce poznania nowych metod dydaktycznych, nowatorskich pomysłów dotyczących rozwijania kompetencji miękkich u studentów.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami video, prezentacjami  z poprzednich edycji i wkrótce z ostatniej.

Więcej: TUTAJ.