Stopień I
Semestr II
Inżynieria Środowiska
stacjonarne
- Mechanika Płynów (W+C) – prowadzący przedmiot: J. Sawicki; pozostali prowadzący: P. Wielgat
- Meteorologia i Klimatologia (W+C) – prowadzący przedmiot: D. Gąsiorowski; pozostali prowadzący: N. Gietka
Semestr III
Inżynieria Środowiska
stacjonarne
- Hydraulika (C) – prowadzący przedmiot: J. Sawicki; pozostali prowadzący: P. Mikos-Studnicka, N. Gietka
niestacjonarne
- Mechanika Płynów i Hydraulika (W) – prowadzący przedmiot: P. Zima
Semestr IV
Inżynieria Środowiska
stacjonarne
- Hydraulika (W+L) – prowadzący przedmiot: J. Sawicki; pozostali prowadzący: P. Mikos-Studnicka, N. Gietka
- Hydrologia (W+L+P) – prowadzący przedmiot: D. Gąsiorowski; pozostali prowadzący: W. Gorczewska-Langer, P. Mikos-Studnicka, P. Wielgat
- Podstawy Informatyki (W+L) – prowadzący przedmiot: W. Artichowicz; pozostali prowadzący: D. Kalinowska, P. Wielgat
niestacjonarne
- Hydrologia Meteorologia i Klimatologia (W+C) – prowadzący przedmiot: D. Gąsiorowski; pozostali prowadzący: N. Gietka
- Mechanika Płynów i Hydraulika (L+C) – prowadzący przedmiot: P. Zima; pozostali prowadzący: N. Gietka
- Podstawy Informatyki II / Zastosowanie Informatyki II (W+L) – prowadzący przedmiot: W. Artichowicz / P. Zima
Budownictwo
niestacjonarne
- Hydraulika (W+L+C) – prowadzący przedmiot: M. Szydłowski; pozostali prowadzący: N. Gietka
Inne Wydziały
stacjonarne
- Geology and Hydrology WCh, GTM (W+P) – prowadzący przedmiot: T. Kolerski
- Geologia i Hydrologia WCh, ZTiM, (W+S) – prowadzący przedmiot: R. Piatek (WCH), K. Weinerowska-Bords (część hydrologiczna)
Semestr V
Inżynieria Środowiska
stacjonarne
- Migracja Zanieczyszczeń (W+C) – prowadzący przedmiot: J. Sawicki; pozostali prowadzący: P. Wielgat
- Podstawy Informatyki (W+L+C) – prowadzący przedmiot: W. Artichowicz; pozostali prowadzący: D. Kalinowska, P. Wielgat
- Zastosowania Informatyki (W+L+C) – prowadzący przedmiot: P. Zima; pozostali prowadzący: W. Artichowicz, D. Kalinowska, P. Wielgat
Budownictwo
stacjonarne
- Hydraulika i Hydrologia (W+L+C) – prowadzący przedmiot: M. Szydłowski; pozostali prowadzący: N. Gietka, P. Mikos-Studnicka, D. Gąsiorowski, W. Gorczewska-Langer
Semestr VI
Inżynieria Środowiska
stacjonarne
- Gospodarka Wodna (W+C) – prowadzący przedmiot: T. Kolerski; pozostali prowadzący: D. Kalinowska
- Prawo Wodne (W+C) – prowadzący przedmiot: W. Szpakowski; pozostali prowadzący: D. Kalinowska
niestacjonarne
- Gospodarka Wodna (W+C) – prowadzący przedmiot: T. Kolerski
Budownictwo
stacjonarne
- Budownictwo Wodne i Morskie (W+C) – prowadzący przedmiot: W. Sterpejkowicz-Wersocki
Semestr VII
Inżynieria Środowiska
stacjonarne
- Metody Komputerowe w Inżynierii Sanitarnej (W+L) – prowadzący przedmiot: R. Szymkiewicz; pozostali prowadzący: P. Wielgat
- Metody Komputerowe w Inżynierii Środowiska (W+L) – prowadzący przedmiot: R. Szymkiewicz; pozostali prowadzący: P. Wielgat
- Seminarium Dyplomowe (S) – prowadzący przedmiot: K. Weinerowska-Bords
Budownictwo
stacjonarne
- Budownictwo Wodne (W+P) – prowadzący przedmiot: W. Sterpejkowicz-Wersocki
- Gospodarka Wodna i Ochrona Przeciwpowodziowa (W+C) – prowadzący przedmiot: T. Kolerski
- Seminarium Dyplomowe (S) – prowadzący przedmiot: W. Sterpejkowicz-Wersocki
Stopień II
Semestr I
Inżynieria Środowiska, specjalność Infrastruktura Wodna
stacjonarne
- Fluid Mechanics and Hydraulics (W+C+L) – prowadzący przedmiot: P. Zima; pozostali prowadzący: A. Mustafa
- Hydrologia Zlewni Zurbanizowanej (W+C+P) – prowadzący przedmiot: K. Weinerowska-Bords
- Metody Komputerowe w Inżynierii Środowiska (W+L) – prowadzący przedmiot: M. Szydłowski
- Metody Komputerowe w Inżynierii Sanitarnej (W+L) – prowadzący przedmiot: P. Zima pozostali prowadzący: D. Kalinowska
- Podstawy Hydrotechniki (W+C) – prowadzący przedmiot: W. Sterpejkowicz-Wersocki
- Podstawy Budownictwa Wodnego (W+C) – prowadzący przedmiot: W. Sterpejkowicz-Wersocki
- Obiekty Hydrotechniczne (W+C) – prowadzący przedmiot: W. Sterpejkowicz-Wersocki
- Statistics (W+C) – prowadzący przedmiot: W. Artichowicz
- Statystyka (W+C) – prowadzący przedmiot: W. Artichowicz; pozostali prowadzący: W. Gorczewska-Langer
niestacjonarne
- Statystyka (W+C) – prowadzący przedmiot: W. Gorczewska-Langer
Budownictwo
niestacjonarne
- Hydraulika i Hydrologia II (W+C) – prowadzący przedmiot: W. Sterpejkowicz-Wersocki
Inne Wydziały
- Pollutants Transfer Phenomena WCh, GTM (W+C) – prowadzący przedmiot: W. Artychowicz; pozostali prowadzący: A. Mustafa
Semestr II
Inżynieria Środowiska, specjalność Infrastruktura Wodna
stacjonarne
- Hydraulika Stosowana (W+C) – prowadzący przedmiot: J. Sawicki; pozostali prowadzący: P. Wielgat
- Gospodarka Wodna (W+C) – prowadzący przedmiot: T. Kolerski; pozostali prowadzący: D. Kalinowska
- Melioracje i Odwodnienia (W+C+P) – prowadzący przedmiot: W. Szpakowski; pozostali prowadzący: K. Weinerowska-Bords
- Ochrona Przeciwpowodziowa (W+C+P) – prowadzący przedmiot: M. Szydłowski; pozostali prowadzący: P. Mikos-Studnicka
- Pomiary w Inżynierii Sanitarnej (W+C+L) – prowadzący przedmiot: P. Zima; pozostali prowadzący: P. Wielgat
- Urban hydrology (W+C+P) – prowadzący przedmiot: K. Weinerowska-Bords
- Water Resource Managment (W+C+P)– prowadzący przedmiot: T. Kolerski; pozostali prowadzący: A. Mustafa
niestacjonarne
- Ochrona Przeciwpowodziowa (W+C) – prowadzący przedmiot: D. Gąsiorowski; pozostali prowadzący: P. Mikos- Studnicka
Budownictwo
stacjonarne
- Budownictwo Wodne Hydroenergetyka (W+P) – prowadzący przedmiot: W. Sterpejkowicz-Wersocki
- Hydraulika Konstrukcji Hydrotechnicznych (W+C) – prowadzący przedmiot: D. Gąsiorowski
- Metody Komputerowe (W+L) – prowadzący przedmiot: R. Szymkiewicz; pozostali prowadzący: D. Gąsiorowski
- Seminarium z Budownictwa Wodnego i Morskiego (S) – prowadzący przedmiot: W. Sterpejkowicz-Wersocki
Semestr III
Inżynieria Środowiska, specjalność Infrastruktura Wodna
stacjonarne
- Seminarium Dyplomowe (S) – prowadzący przedmiot: R. Szymkiewicz
- Numerical Modeling of Hydrosystem (W+C) – prowadzący przedmiot: M. Szydłowski; pozostali prowadzący: A. Mustafa
niestacjonarne
- Hydrologia Zlewni Zurbanizowanej (W+P) – prowadzący przedmiot: K. Weinerowska-Bords
- Melioracje i Odwodnienia (W+C) – prowadzący przedmiot: W. Szpakowski; pozostali prowadzący: D. Kalinowska
Budownictwo
stacjonarne
- Seminarium Dyplomowe (S) – prowadzący przedmiot: W. Sterpejkowicz-Wersocki